fbpx

05 wrz 2018

Ankieta dla lekarza weterynarii


Serdecznie zapraszamy do badania ankietowego dla lekarzy weterynarii. 

Zbieramy potrzeby, opinie, sprawy ważne dla lekarzy weterynarii w zakresie komunikacji z klientem- właścicielem, opiekunem zwierzęcia. Badanie jest prowadzone we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz Katedrą Higieny Żywności i Ochrony Zdrowia Publicznego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. 

Wyniki badania posłużą do przygotowania profesjonalnego szkolenia dedykowanego wyłącznie dla lekarzy weterynarii z komunikacji z klientem ? właścicielem zwierzaka. Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli przygotować specjalny, kompleksowy program edukacyjny dedykowany dla lekarzy weterynarii pomagający i wspierający komunikowanie się z właścicielem  i opiekunem zwierzaka.

Serdecznie  zapraszamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety dla lekarza weterynarii ? zajmuje około 3-4 minut.

http://sgiz.eu/s3/ankieta-lek-wet

Badanie jest prowadzone w ramach międzynarodowego projektu COMVET ?Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii?, który jest współfinansowany z Programu ERASMUS + Unii Europejskiej. Więcej informacji o projekcie: www.comvet.pl

To jedno z pierwszych tak metodologicznie i kompleksowo przygotowanych badań lekarzy weterynarii z zakresu komunikacji z klientem w Europie!

Podobne badanie potrzeb lekarzy weterynarii z zakresu komunikacji z właścicielem zwierząt jest prowadzone wśród lekarzy weterynarii również w wybranych krajach Unii Europejskiej biorących udział w projekcie.

Możesz mieć wpływ na proces edukacyjny. Pomóż nam i wypełnij ankietę! Jeżeli możesz przekaż ją znajomym lekarzom weterynarii! 

Bardzo dziękujemy i zapraszamy! 

-> http://sgiz.eu/s3/ankieta-lek-wet