fbpx

01 lis 2019

Konkurs Selfie+ rozpoczyna ocenę zdjęć


Od dzisiaj tylko do 30 listopada 2019r. można głosować na najciekawsze zdjęcia  w ramach konkursu SELFIE+. 

Z dniem 30 października 2019r. został zakończony nabór zdjęć do konkursu SELFIE+ organizowanego przez Narodowa Agencję Programu ERASMUS+ . To już piąta edycja konkurs, ale my po raz pierwszy  bierzemy w nim udział ze  zdjęciem prezentującym z jednym ujęciu projekt.

Prezentujemy zdjęcie obrazujące w jednym (kreatywnym) ujęciu projekt – u nas to pacjent- czyli zwierzę. 

Możesz głosować na duże zwierze! 

Żeby lepiej leczyć zwierze | Foto © comvet

Wspieramy lekarzy weterynarii by mogli skuteczniej komunikować się z właścicielem zwierzęcia – po to by lepiej leczyć pacjenta – zwierzę.

Także duże zwierzę. Takie jak na zdjęciu.

W projekcie COMVET „Wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii” opracowaliśmy specjalistyczne szkolenie dla lekarzy weterynarii z zakresu komunikacji interpersonalnej z klientem właścicielem zwierzęcia (pacjenta).

Lekarze weterynarii to bardzo wyspecjalizowana grupa profesjonalistów, którzy po ukończeniu studiów medycznych muszą radzić sobie z różnymi wyzwaniami w życiu zawodowym. Komunikacja z właścicielem zwierzęcia jest wyjątkowym rodzajem kontaktu. Obejmuje umiejętności osobistej komunikacji, wymaga empatii, ale także wiedzy, jak prowadzić rozmowę, by otrzymać niezbędne informacje, aby skutecznie diagnozować problem, komunikować się podczas leczenia zwierzęcia-pacjenta, a także zachęcać opiekuna zwierzaka do kontynuowania leczenia. Wszystko po to by ukończyć proces medyczny z sukcesem dla zwierzęcia.

Wesprzyj inicjatywę – zagłosuj- kliknij serduszko pod zdjęciem 

Żeby lepiej leczyć zwierze 

KONKURS SELFIE+