fbpx

20 cze 2018

Pracujemy nad ramami edukacyjnymi w kontekście komunikacji


W dniach 19-20 czerwca 2018 r. międzynarodowy zespół ekspertów z projektu COMVET spotkał się, aby pracować nad międzynarodowymi metodami badawczymi i ramami edukacyjnymi.

Eksperci z instytucji m.in.: KIKO Educational SolutionsSynolicCharakis Research & Consulting Ltdspotkali się w Atenach podczas spotkania zorganizowanego przez Synolic. Omówiliśmy zagadnienia ram edukacyjnych w szczególności w kontekście komunikacji interpersonalnej oraz analizę i metodykę badania potrzeb edukacyjnych.

Jeśli chcesz przygotować profesjonalne szkolenie lub program edukacyjny, należy zacząć od przeprowadzenia dobrze przygotowanej analizy potrzeb edukacyjnych grupy docelowej. I właśnie nad tym zagadnieniem pracowaliśmy podczas międzynarodowego spotkania. Dzięki zaangażowaniu profesjonalnych instytucji i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze edukacji, komunikacji i szkoleń powstają bardzo ciekawe materiały. W najbliższych dniach napiszemy więcej szczegółów na temat potrzeb edukacyjnych i komunikacji. Zostańcie w kontakcie ?

Dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i owocny czas, m.in.: Dr Inga Kołomyjska, Yanis Athanasopoulos, Michael Charakis, Dr Alexandra Efthimiadou, Georgios Koulas, Nasia Karagianni.

Fotografie: ? KIKO Educational Solutions, Synolic, Charakis R&C