fbpx

08 maj 2022

Wykład dla Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej


„Wypalenie zawodowe. Jak rodzi się stres i jak go okiełznać. Dostępne formy wsparcia mentalnego: czym się różnią i którą kiedy wybrać”

8 maja odbyło się spotkanie w zacnym gronie lekarzy weterynarii członków Lubelskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej. Podczas spotkania poruszano ważne i aktualne tematy, w tym temat „Wypalenie zawodowe. Jak rodzi się stres i jak go okiełznać. Dostępne formy wsparcia mentalnego: czym się różnią i którą kiedy wybrać” – wykład na ten temat poprowadziła Inga Kołomyjska z zespołu COMVET Pl.

Znani prelegenci przybliżyli ważne zagadnienia: Dr n. wet. Wojciech Hildebrandt przedstawił zmiany zachodzące na polskim rynku usług weterynaryjnych. Z kolei Inspektor Farmaceutyczny Agnieszka Świetlicka zaprezentowała zagadnienia obrotu produktami leczniczymi zawierającymi substancje psychotropowe w zakładach leczniczych dla zwierząt.

To przyjemność i zaszczyt spotkać się w gronie znamienitych ekspertów, wymienić się doświadczeniami i poglądami na najbardziej aktualne tematy ??‍⚕️??‍⚕️??‍⚕️?

Dziękujemy za zaproszenie i gościnę Prezesowi Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej Tomaszowi Górskiemu i Wiceprezesowi Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej Pawłowi Mateńko. Gorące podziękowania składamy całemu zespołowi Izby Lekarsko-Weterynaryjnej za świetna organizacje i atmosferę oraz wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom za zaangażowanie i super energię.

❣️?☀️

Foto: Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna , COMVET