fbpx

20 sie 2023

Szkolenia z kompetencji osobistych. Kalendarz jesień-zima 2023


Drogie i Drodzy Doktorzy

Z radością zapraszamy Was na szkolenia stacjonarne z zakresu rozwijania kompetencji osobistych lekarzy weterynarii. Szkolenia są organizowane przez COMVET we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną.

Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stają się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne.

Umiejętności osobiste mają wpływ nie tylko na współpracę z klientem- opiekunem zwierzęcia, współpracę w zespole medycznym, ale rzutują też m.in. na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiazywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.

Kompetencje osobiste są niezbędne w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii jako profesjonalisty, pozwalają też zadbać o dobrostan lekarza by zapobiegać wypaleniu zawodowemu 💚👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️

Serdecznie zapraszamy lekarzy weterynarii na szkolenia COMVET dofinansowane przez Warszawską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną.

📌📆 Tematy, terminy najbliższych szkoleń i linki on-line do zapisów:

Komunikacja lekarza weterynarii z opiekunem zwierzęcia – 30.09.2023r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

Asertywność lekarza weterynarii – 14.10.2023r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

Zarządzanie czasem lekarza weterynarii – 15.10.2023r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

Komunikacja lekarza weterynarii z opiekunem zwierzęcia– 04.11.2023r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

✅ Wszystkie tematy i terminy możesz sprawdzić w zakładce szkolenia

Możesz wziąć udział w jednym lub w kilku szkoleniach 🖋📆

Zapisy na szkolenia wyłącznie on-line -> na stronie każdego ze szkoleń

🏆 Szkolenia są w specjalnej cenie i dofinansowane dla lekarzy – Członkiń i Członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, lecz zapraszamy na szkolenia także lekarzy weterynarii z całej Polski.

Szkolenia są stacjonarne – mają charakter warsztatowy i bardzo praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona. Spiesz się – decyduje kolejność zgłoszeń -> zapisz się już dziś

Cena udziału zależy od terminu zapisu na szkolenie. Im wcześniej tym taniej ! – Opłata podstawowa zmienia się. Nie czekaj, sprawdź swój kalendarz i zapisz się już teraz!

  • EARLY BIRD opłata podstawowa  -> 200 zł
  • REGULAR opłata podstawowa  -> 290 zł
  • LATE BIRD opłata podstawowa  -> 380 zł

Specjalna cena dla lekarzy weterynarii wspófinansowana przez WILW to:

  • cena szkolenia dla Członka/ Członkini Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej to tylko opłata podstawowa od 200 do 390 zł (w zależności od daty zapisu/rezerwacji na szkolenie: early-regular-late Bird)
  • Pozostałą kwotę za udział w szkoleniu – tj. 780 zł, po weryfikacji przez Biuro WILW (członkostwa i niezalegania ze składkami przez Uczestnika), opłaca za swojego Członka/Członkinię Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna.
  • Cena szkolenia razem z opłatą podstawową dla lekarza weterynarii, który/a nie jest członkiem WILW wynosi (w zależności od daty zapisu na szkolenie) od 980 zł do 1160 zł.

W szkoleniu mogą wziąć udział lekarze weterynarii z całej Polski. Pamiętaj to warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. 

Dofinansowanie i warunki udziału:

  • Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu i wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie przez Uczestnika formularza rejestracyjnego i uiszczenie opłaty za szkolenie, zgodnie z cennikiem opisanym poniżej. O umieszczeniu na liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty wpisowej/podstawowej lub pełnej (dla lekarza nie będącego członkiem WILW) za udział w szkoleniu.
  • Szkolenie jest dofinansowane dla lekarzy weterynarii, aktywnych członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, którzy nie zalegają z opłatami składki członkowskiej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane składki na bieżąco 
  • Biuro Warszawskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na bieżąco weryfikuje czy Uczestnik, zgodnie z oświadczeniem w formularzu rejestracyjnym, jest faktycznie aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej i nie zalega z opłatami składek członkowskich.
  • Szczegółowe warunki zapisów i udziału w szkoleniu znajdziesz na stronie zapisów 

Szkolenia z kompetencji osobistych mają charakter warsztatowy i praktyczny

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Spiesz się – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej