fbpx

04 mar 2024

Kalendarz szkoleń weterynaryjnych wiosna-lato 2024


Drogie i Drodzy Lekarze Weterynarii ❣

Serdecznie zapraszamy Was na szkolenia stacjonarne z zakresu rozwijania kompetencji osobistych lekarzy weterynarii.

Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stają się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne.

Umiejętności osobiste (zwane też czasem „kompetencjami miękkimi”) mają wpływ nie tylko na współpracę z klientem- opiekunem zwierzęcia, współpracę w zespole medycznym, ale rzutują też m.in. na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiazywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.

Kompetencje osobiste są niezbędne w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii jako profesjonalisty. Pozwalają też zadbać o dobrostan lekarza by zapobiegać wypaleniu zawodowemu lekarza weterynarii💚Szkolenia z poniższych tematów są organizowane przez COMVET we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną.

Serdecznie zapraszamy lekarzy weterynarii na szkolenia weterynaryjne dofinansowane przez Warszawską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną w sezonie wiosna-lato 2024.

📌📆 Tematy, terminy najbliższych szkoleń i linki on-line do zapisów:

Komunikacja lekarza weterynarii z opiekunem zwierzęcia – 27.04.2024r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

Asertywność lekarza weterynarii – 24.05.2024r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

Zarządzanie czasem lekarza weterynarii – 15.06.2024r. Warszawa, Hotel ****Four Points by Sheraton Mokotów

✅ Wszystkie tematy i terminy możesz sprawdzić w zakładce szkolenia

Możesz wziąć udział w jednym lub w kilku szkoleniach 🖋📆

UWAGA: W pierwszym półroczu odbędzie się po jednym dofinansowanym szkoleniu z każdego tematu.

Zapisy na szkolenia wyłącznie on-line -> na stronie każdego ze szkoleń

SZKOLENIA WIOSNA-LATO 2024 LEKARZ WETERYNARII

🏆 Szkolenia są w specjalnej cenie i dofinansowane dla lekarzy – Członkiń i Członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Oczywiście zapraszamy na szkolenia także lekarzy weterynarii z całej Polski.

Szkolenia są stacjonarne – mają charakter warsztatowy i bardzo praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona. Spiesz się – decyduje kolejność zgłoszeń -> zapisz się już dziś

Szkolenia są dofinansowane dla lekarzy weterynarii, którzy są aktywnymi członkami Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej. Specjalna cena dla wiosennej edycji szkoleń dla lekarzy weterynarii wspófinansowanych przez Izbę to:

  • 270 zł. – opłata podstawowa – cena szkolenia dla Członka/ Członkini Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej przy zapisie we wcześniejszym terminie Early Bird. Cena ta przy późnym terminie rejestracji (Regular) wzrasta
  • Pozostałą kwotę za udział w szkoleniu – tj. 780 zł, po weryfikacji przez Biuro WILW (członkostwa i niezalegania ze składkami przez Uczestnika), opłaca za swojego Członka/Członkinię Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna
  • Całkowita cena szkolenia dla lekarza weterynarii, który nie jest aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej to 1050 -1140 zł/ uczestnika (cena w zależności od terminu zapisu)

W szkoleniu mogą wziąć udział lekarze weterynarii z całej Polski. Pamiętaj to warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. 

Dofinansowanie i warunki udziału:

  • Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu i wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie przez Uczestnika formularza rejestracyjnego i uiszczenie opłaty za szkolenie, zgodnie z cennikiem opisanym poniżej. O umieszczeniu na liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty wpisowej/podstawowej lub pełnej (dla lekarza nie będącego członkiem WILW) za udział w szkoleniu.
  • Szkolenie jest dofinansowane dla lekarzy weterynarii, aktywnych członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, którzy nie zalegają z opłatami składki członkowskiej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane składki na bieżąco 
  • Biuro Warszawskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na bieżąco weryfikuje czy Uczestnik – zgodnie z oświadczeniem w formularzu rejestracyjnym – jest faktycznie aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej i nie zalega z opłatami składek członkowskich.
  • Szczegółowe warunki zapisów i udziału w szkoleniu znajdziesz na stronie zapisów 

  • Szkolenia mają charakter warsztatowy i praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Spiesz się – decyduje kolejność zgłoszeń  zapisz się już dziś
  • Zapisy na szkolenia on-line  https://comvet.pl/szkolenia/

Zapraszamy!