fbpx

28 maj 2018

Prezentujemy wyniki badań w obszarze edukacji medycznej na międzynarodowej konferencji


Cieszymy się, że Lider i Partner projektu COMVET – KIKO Educational Solutions z Polski, reprezentowany przez Inga Kolomyjska, przedstawił wyniki międzynarodowych i innowacyjnych badań, programu edukacyjnego i szkoleń z zakresu edukacji medycznej dentystów COMDENT – podczas Europejskiej Konferencji Edukacji Medycznej zorganizowany w maju 2018 r. w Atenach.

W tym międzynarodowym wydarzeniu wzięło udział około 100 uczestników z ponad 20 krajów z całego świata. Mnóstwo ciekawych prezentacji, fascynujących dyskusji i wyjątkowej wiedzy. Konferencja jest organizowana przez International Network for Health Workforce Education w Krajowej Szkole Zdrowia Publicznego w Atenach.

Przedstawiono i omówiono między innymi ciekawe metodologie badań, analizy oraz tworzenie ścieżek edukacyjnych dedykowanych personelowi medycznemu. Ta wiedza i wiedza w dziedzinie badań nad edukacją medyczną oraz tworzenie szkoleń medycznych dla lekarzy będzie przydatna do dalszej pracy w naszym międzynarodowym projekcie o wymiarze europejskim.

foto: ? KIKO Educational Solutions