fbpx
Jeżeli masz pytania, uwagi możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Biuro COMVET
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warsaw
POLSKA

Tel:        +48 22 822 88 67
Fax:       +48 22 390 58 58

e-mail: info[at]comvet.pl
www.comvet.pl 


    Wysyłając wiadomość przekazujesz swoje dane osobowe KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomości.

    Administratorem danych osobowych stanie się KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Polska. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail ado(at)kiko.com.pl. Szanujemy Twoją prywatność ? Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

    Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce.