fbpx

Szkolenia COMVET – profesjonalna edukacja z zakresu komunikacji dla lekarzy weterynarii

Wszystkie szkolenia COMVET zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania, w tym badania potrzeb edukacyjnych, wiedzę m.in: z zakresu psychologii, andragogiki, metodyki i ekonomii.

Szkolenie “Komunikacja z klientem- właścicielem zwierzęcia” zostało opracowane w ramach międzynarodowego projektu COMVET “Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii” w ramach Programu ERASMUS+ Unii Europejskiej w 2019 roku. Jest ono oparte na międzynarodowych pogłębionych badaniach porównawczych  potrzeb lekarzy weterynarii w wybranych krajach Unii Europejskiej. Zbadaliśmy także potrzeby właścicieli zwierząt, by ująć je w programie szkolenia, tak by lekarz weterynarii miał pełen, kompletny obraz procesu komunikacji i mógł go przećwiczyć podczas szkolenia COMVET. Szkolenie COMVET zostało opracowane w sposób zapewniający jego komplementarność z systemami weterynaryjnej edukacji wyższej i  wysoką jakość rezultatów edukacyjnych, potwierdzonych w procesie wypracowywania rezultatów w ramach projektu ERASMUS+.

 

Zapraszamy na specjalne, dedykowane dla lekarzy weterynarii szkolenia

Szkolenia zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania, w tym badania potrzeb edukacyjnych, wiedzę z zakresu psychologii, metodyki i ekonomii. Szkolenia są przeznaczone dla praktykujących lekarzy weterynarii. Sprawdź program i najbliższe terminy.

Komunikacja z właścicielem zwierzęcia

Komunikacja z właścicielem zwierzęcia

Jeżeli chcesz być jeszcze lepszym profesjonalistą, jesteś zmęczona/y ciągłym lub mało skutecznym przekonywaniem klienta do proponowanego leczenia, chcesz sprawniej i spokojniej radzić sobie w trudnych sytuacjach…

Więcej

Asertywność dla lekarza weterynarii

Asertywność dla lekarza weterynarii

Jeżeli męczy Cię uleganie wpływom lub presji innych osób, chcesz zmienić na lepsze relacje, chcesz nauczyć się bronienia swoich racji, przećwiczyć mówienie “NIE” oraz “TAK” w sposób asertywny…

Więcej

Zainteresowany szkoleniem?

Zostaw e-mail i telefon.


Zgadzam się z polityką prywatności