fbpx

15 sie 2018

Ankieta dla właściciela, opiekuna zwierzęcia


Serdecznie zapraszamy do  badania ankietowego dla opiekuna, właściciela zwierzęcia.

W ramach realizowanego Projektu COMVET prowadzimy obecnie badanie ankietowe specjalnie dla właścicieli/ opiekunów zwierząt w zakresie komunikacji z lekarzem weterynarii. Zbieramy Wasze potrzeby, opinie, bolączki, sprawy ważne dla Was w procesie komunikacji z lekarzem weterynarii.

To jedno z pierwszych takich badań potrzeb właścicieli zwierząt z zakresu komunikacji  w Europie!

Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli przygotować specjalny, kompleksowy program edukacyjny dla lekarzy weterynarii pomagający lepiej komunikować się z właścicielem  i opiekunem zwierzaka.

-> http://sgiz.eu/s3/ankieta-wlasciciel-zwierzaka

Badanie ankietowe jest  realizowane w ramach międzynarodowego Projektu COMVET pt ?Wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii?.

Podobne badanie potrzeb właściciela zwierzęcia z zakresu komunikacji z lekarzem weterynarii jest prowadzone wśród opiekunów i właścicieli zwierząt również w wybranych krajach Unii Europejskiej biorących udział w projekcie.

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami, ocenami, potrzebami. Ankieta jest anonimowa i krótka  ? jej wypełnienie zajmuje 3-4 minuty.

Wyniki badania zostaną opublikowane, a jeżeli chcesz otrzymać raport z badania po jego zakończeniu, wystarczy zaznaczyć taką opcję w ankiecie badawczej.

-> http://sgiz.eu/s3/ankieta-wlasciciel-zwierzaka

Dziękujemy i zapraszamy!