fbpx

06 cze 2023

Szkolenie „Asertywność lekarza weterynarii”


W ostatnią sobotę czerwca 2023r. spotkaliśmy się z Wami we Warszawie na Szkoleniu dla lekarzy weterynarii pt. „Asertywność lekarza weterynarii”, które odbyło się w Hotelu **** Four Points by Sheraton Mokotów Warszawa.

Szkolenie miało charakter praktyczny i warsztatowy. Szkolenie „Asertywność lekarza weterynarii” prowadziła Inga Kołomyjska – certyfikowana trener biznesu, akredytowana coach, lekarz weterynarii, mgr ekonomii, Ewaluator i twórca procesów edukacyjnych Pro oraz manager z wieloletnim doświadczeniem.

Grupa Uczestników i Uczestniczek szkolenia „Asertywność lekarza weterynarii” wykazała się aktywnością, odwagą w ćwiczeniach oraz niezłomnością, wspieraniem siebie na wzajem, poczuciem humoru, radością i powagą kiedy było to potrzebne. Prowadząca dr Inga wspierała zarówno w indywidualnych jak i grupowych ćwiczeniach, tak że każda/y mógł przedyskutować swoje sprawy z którymi przyszedł. Z kolei teoria komunikacji asertywnej, zarządzania sobą, konfliktem i emocjami (co może stanowić wyzwanie dla super skoncentrowanych na procedurach medycznych lekarzy) przedstawiona była przystępnie, z humorem i pozytywną energią, a kiedy trzeba było, z powagą. Każdy był zaopiekowany.

Było dużo wiedzy, sporo ćwiczeń, wymiany doświadczeń i licznych dyskusji. To wielka przyjemność z Wami pracować.

Bardzo dziękujemy Wam za ten wspólny czas intensywnej pracy, Waszych odkryć, wniosków, praktyki i za Wasze oceny. Poniżej kilka z nich:

Wasze dobre opinie sprawiają, że robi się ciepło na sercu i wiemy po co to robimy 💚

Dziękujemy za radość, energię, dyskusje którym nie ma końca, przemyślenia, ciężką pracę własną i Wasze efekty.

Życzymy szybkiego wdrażania technik i praktyk!

Z żalem Was żegnaliśmy, choć sporo z Was od razu zapowiedziało, że wróci do nas na kolejne szkolenia.

Szkolenie organizowaliśmy we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną

Do zobaczenia niebawem!

Kolejne edycje i daty szkolenia „Asertywność lekarza weterynarii” znajdziesz na stronie szkoleń